DARMKREBSFRÜHERKENNUNG

Darmkrebs gehört zu den am häufigsten diagnostizierten Krebserkrankungen in Deutschland. Dabei ist er bei frühzeitiger Erkennung durchaus vermeidbar. Mittels immunchemischer Tests (iFOB-Test) auf Hämoglobin im Stuhl werden geringe Mengen menschlichen Blutes im Stuhl nachgewiesen.

Gemäß der Krebsfrüherkennungs-Richtlinie haben Versicherte seit dem 1. April 2017 Anspruch auf iFOB-Tests anstelle des bisherigen Guajak-Tests, da diese Blutspuren im Stuhl deutlich besser nachweisen. Patienten können den Test ab einem Alter von 50 jährlich und ab 55 alle zwei Jahre kostenfrei bei ihrem Hausarzt, Internisten, Gynäkologen bzw. Urologen durchführen.

Das von Sysmex angebotene Proben-Röhrchen SENTiFIT pierceTube ermöglicht dem Patienten eine sichere und einfache Durchführung des Stuhltests. Das Labor wiederum profitiert von einer schnellen und hygienischen Abarbeitung der Proben dank dem auf das Röhrchen abgestimmten Analyser Sentifit 270. Informieren Sie sich über den iFOBT-Test unter www.darmkrebs-screening.eu.

Specjalista ds. Zamówienień Publicznych

Referenz-Nr.: Schlagwörter: Poland, Professional, Full time

Miejsce pracy: Warszawa

Czy to jest praca dla Ciebie ?

  • Czy jesteś osobą komunikatywną, sumienną i dokładną?
  • Czy masz doświadczenie w pracy związanej z zamówieniami publicznymi i umowami  z zakresu prawa zamówień publicznych?
  • Czy  jesteś osobą samodzielną, dynamiczną, dobrze zarządzającą swoim czasem i zadaniami?
  • Czy potrafisz pracować pod presją czasu i w kilku obszarach jednocześnie?

 Jeśli wszystkie odpowiedzi są twierdzące, to może być to doskonała praca dla Ciebie!

 Opis stanowiska:

  • Selekcja informacji o ogłoszonych przetargach
  • Aktualizacja bazy danych o przetargach
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi w zakresie toczących się postępowań przetargowych w tym przekazanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia i wszelkiej innej korespondencji na całym etapie postępowania
  • Weryfikacja zapisów specyfikacji istotnych warunków zamówienia i opracowywanie zapytań dot. zapisów umowy  oraz zapytań merytorycznych (przy wsparciu działu handlowego i naukowego)
  • Kontrola dokumentów podmiotowych i przedmiotowych
  • Kontakt, prowadzenie korespondencji dot. postępowań przetargowych z Zamawiającym
  • Kompletowanie ofert przetargowych
  • Archiwizacja dokumentów przetargowych i po-przetargowych
  • Przygotowywanie umów handlowych, ich ewidencja i administracja

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • Przynależność do zespołu firmy międzynarodowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia wiedzy zawodowej
  • Szkolenia i system podnoszenia kompetencji miękkich
  • Możliwość dofinansowania kursów języka angielskiego
  • System korzyści pozapłacowych np. opieka medyczna, dodatkowe pakiety motywacyjne w tym kartę Multisport
  • System wynagradzania adekwatny do stanowiska i obowiązków
  • Dodatkowe premie bazujące na systemie oceny indywidualnej

Więcej informacji o Sysmex Polska na www.sysmex.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.

  1. Sysmex Poland -

Haben Sie Fragen?

Tipps für eine erfolgreiche Bewerbung

Unser Media Center
Alle
  • Alle
  • Dokumente
  • Podcast
  • Bilder
  • Videos
Love Life and Donate